Сьогодні на подвір’ї нашої школи відбулося тепле та щире свято #Останнього_дзвоника
🔔🔔🔔
Попри прохолодну й вітряну погоду, атмосфера була сповнена радісних емоцій, усмішок та щирих побажань.
Особливим цей день став для наших випускників — учнів 4 класу, які завершили навчання у початковій школі та вже восени вирушать у нову подорож — до 5 класу.
✨✨✨
Кожен клас привітав випускників теплими словами, піснями та щирими оплесками. Дякуємо батькам за підтримку, допомогу та любов до дітей протягом усього навчального року.
До всіх присутніх зі щирими словами привітання та благословенням звернувся о. Василь Брона .
Щиро дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість навчатися, проводити шкільні свята, чути дитячий сміх та жити під мирним небом. Саме завдяки вашій мужності й відвазі наші діти мають дитинство та можливість здобувати знання.
✨✨✨
Вітаємо всіх учнів, батьків та вчителів із завершенням навчального року! Бажаємо гарних, сонячних і безпечних літніх канікул, незабутнього відпочинку та нових вражень!
#ОстаннійДзвінок2026 #Випуск2026
#ПрощавайПочатковаШколо